ŽOGI UN VĀRTU SISTĒMAS

Uzzināt vairāk

KOKAPSTRĀDE

Uzzināt vairāk

METĀLAPSTRĀDE

Uzzināt vairāk

Žogi 

KS ”TEHNOLOĢIJAS CENTRS” ražo un uzstāda, nožogojumus, vārtu sistēmas un veic teritorijas labiekārtošanas darbus.

UZZINĀT VAIRĀK

Kokapstrāde

Kokapstrāde ir viens no KS ”TEHNOLOĢIJAS CENTRS” galvenajiem darbības virzieniem. Sniedzam koksnes žāvēšanas, zāģēšanas un ēvelēšanas pakalpojumus.

UZZINĀT VAIRĀK

Metālapstrāde

Metālapstrādes darbnīcā izgatavo dažādas metāla konstrukcijas, tajā skaitā metāla trepes, balkonu un trepju margas, un veic to uzstādīšanu.

UZZINĀT VAIRĀK

KS “TEHNOLOĢIJAS CENTRS” sniedz pakalpojumus, kokapstrādes, metālapstrādes, žogu ražošanas un būvniecības jomā. KS „TEHNOLOĢIJAS CENTRS” saimnieciskā darbība ir balstītā uz vairāk kā 15 gadu ilgu darba pieredzi.

Ražošanas process norit „Lielrūķos”, Salaspils pag., Salaspils nov., kur atrodas koksnes žāvēšanas kameras, kā arī, kokapstrādes, betona izstrādājumu, metālapstādes un galdniecības, darbnīcas.

Mūsu svarīgākais mērķis ir atrast optimālāko risinājumu klienta vēlmju īstenošanai un nodrošināt to izpildi iespējami īsākos termiņos ar visaugstāko kvalitāti.

KS „TEHNOLOĢIJAS CENTRS” ir pareizā izvēle, jo mums darbs ir prieks, mēs darbu veicam ar atbildības sajūtu, mums ir lieliska pieredze un mūsu svarīgākais atalgojums ir gandarījumus par labi paveiktu darbu!


Cerot uz drīzu tikšanos,

ar cieņu,

KS „TEHNOLOĢIJAS CENTRS”